Kniha návštěv

Datum: 12.05.2015

Vložil: Piontková

Titulek: Škola v přírodě

Přidávám se k poděkování za super info a fotky ze Školy v přírodě :-)

—————

Datum: 12.05.2015

Vložil: Kořenková

Titulek: škola v přírodě

Děkujeme ta tak rychlé info a fotky ze školy v přírodě :-))

—————

Datum: 11.05.2015

Vložil: Rodiče Filipa

Titulek: Škola v přírodě

Rafanům a všem zůčastněným ozdravného pobytu na Bečvě.
Přejeme krásný týden bez deště, užijte si ho jak se patří, bez zbytečných karambolů. Detičky ať jsou hodné, kantorům pevné nervy. A hlavně šťastnou cestu tam, i zpět ( bez použití pytlíků :-D ) Přejí rodiče Filipa Žurka

—————

Datum: 14.12.2014

Vložil: M. Slaná

Titulek:

Dobrý večer, tak mě zaujalo předvánoční známkování, že jsem v pokušení doporučit Majdě, ať si pořídí celou sbírku :-))) . Hezky si ten předvánoční týden užijte.

—————

Datum: 24.11.2014

Vložil: Bernat

Titulek: "Pochvala"

Tak nám Eliška donesla na hlavičkovém papíru následující sdělení, které jsem pochopil až po několikerém přečtení:
Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že žákyně... obdržela rozhodnutím pedagogické rady výchovné opatření - Pochvala třídního učitele. Žádáme Vás, abyste zvýšeným výchovným působením a péčí pomohli svému dítěti překonat obtíže, které vedly k uvedenému provinění.

Takže oznamuji, na Elišku jsem večer dlouze výchovně působil a snažil se s ní to trauma překonat, doufám, že příště si moc dobře rozmyslí, zda nějaký úkol vůbec splní a taky má přísně zapovězeno pomáhat paní učitelce! To by bylo, aby z toho příště nebyla slušná důtka.... ;-)))

—————

Datum: 24.11.2014

Vložil: Panáčová

Titulek: Re: "Pochvala"

Že já popletla datum? Patřilo tam 1. 4. :-).
Vaše výchovné působení oceňuji, ale přesto musím "požalovat", že se minulo účinkem. Eliška i přesto všechny úkoly měla a dokonce mi i pomáhala :-D.

Samozřejmě se omlouvám za omyl, který snad spíše pobavil než "namíchl".

—————

Datum: 07.10.2014

Vložil: Filip

Titulek: Cherry

Dobrý večer
Teda paní učitelko, už dlouho jsem neviděla takového krasavce, jako je Cherry. Moc krásný. A ten jeho výraz......Nemohla jsem nenapsat :-D

—————

Datum: 08.10.2014

Vložil: E.P.

Titulek: Re: Cherry

Děkuji, Cherrynce vyřídím. Je to chudina, co zažila týrání a strašlivě se bojí, ale snad bude jednou veselá tak, jako všichni mí hafani :-)

—————

Datum: 01.07.2014

Vložil: Tomáš Foltin

Titulek: :)

Dnes chceme popřát všem krásné prázdniny, spoustu zážitků a sluníčkového počasí. Paní učitelce děkujeme, že to s námi v druhé třídě zvládla, že nás na těhle stránkách informovala o všem, co je děje ve škole a v září se se opět uvidíme :)

—————

Datum: 03.04.2014

Vložil: Filip

Titulek: Apríl

Nejlepší Apríl !!!!! Děkujeme paní učitelce za skvělý nápad. A to jsem byla fakt hodně ve střehu, ,, že mně nikdo nenachytá'' Omyl! Nachytali jste nás oba :-D Škoda jen, že jste neviděla, z jak bezpečné vzdálenosti nám svůj Aprílový prohřešek oznamoval :-D

—————