Jarmark ještě jednou

14.12.2012 19:46

Díky velké pomoci Vás- rodičů- jsme se, ač prvňáci, důstojně účastnili prodeje vánočních drobnůstek na školním jarmarku. Patří Vám můj hluboký obdiv, jak jste šikovní a kolik jste toho dokázali vyrobit, ač také máte sami spoustu pracovních a rodinných povinností. Velmi si toho cením. Doufám, že akce se Vám líbila, stejně jako mi. Pro nás učitele je to mimo jiné příležitost setkat se s žáky  jinak než z pozice za katedrou či před tabulí. I proto hodnotím akci jako zdařilou.

A nyní několik ryze praktických údajů: výtěžek z akce byl přesně 1105,- Kč. Za tento obnos bych ráda pořídila dětem umělý vánoční stromeček-příp. s elektrickými svíčkami, který by jim sloužil každoročně až do 5. třídy. Jestli se mi podaří jej koupit během příštího týdne, netuším a celkem o tom pochybuji, neboť i já velice bojuji s nerovným soupeřem jménem Čas. Buďto tedy pořídím stromek po Vánocích nebo jste- li někdo na tom časově lépe než já, klidně (a ráda) to nechám ve Vaší režii :-).

Velký dík Karlíku Kaniovi, který prodával jako zkušený trhovec a vydržel do samotného konce. Poděkování také zaslouží Lucka Mamulová a Lucka Petrušková (má bývalá žákyně) za  pomoc při chystání " stánku", prodeji i úklidu.

A za prodejní sortiment děkuji jmenovitě (jejda...snad na někoho nezapomenu :-( ): p. Buganské, Hruškové, Kalvodové, Stranevové, Samkové, Nosáčkové, Seidlové, Hanouskové, Mamulové, Slané, Piontkové, Kořenkové, Bernatové, Májíčkové, Brnovjakové a všem ostatním, kteří jste zásobili dětičky rozmanitým materiálem k výrobě vánočního jablíčka. To byla mimochodem moc pěkná akce. Určitě ji příští rok zopakujeme.

Mrzí mě jediné. Při prvním pokusu o fotku mi došla baterie ( evidentně jsem to podcenila :-(), tím pádem nemohu dokumentovat. Fotodokumentaci ale najdete na stránkách školy. :-).

—————

Zpět