Středa 13.5.

Dnes ráno byl malý problém některé děti vůbec vzbudit, jak se jim po včerejším rušném dni dobře spalo.

Po snídani  byly vyhlášeny výsledky včerejšího závodu. První místo, diplom a malá sladká odměna patřila pokoji číslo 1 ve složení Ondra, Vašík, Luky, Péťa, Filip.

Dopoledne se budeme učit a odpoledne půjdeme na malý výlet po okolí. Cílem je Hutisko. Mimochodem na svačinu jsme dostali hromadu včerejších výborných buchet od večeře. Zmizely v první přestávce.

Sotva skončil odpolední klid, vyrazili jsme na malý výlet na Hutisko. Počasí nám opět přálo, samé slunce, mraků málo...Dětičky poutrácely finanční limity z domu a příjemně občerstveny a vyluftovány se vrátily zpět. Teď je čeká turnaj ve vybíjené.

Někteří kluci se mylně domnívají, že přijeli na fotbalové soustředění a odmítají  ( což jim ale vůbec nepomůže) míčové hry jiného druhu. Také nad vybíjenou ohrnovali noc, ale nakonec se pustili do hry a zvítězili nad 3.B. Po večeři už jsou zase venku a soutěží se švihadly, což doufám dobře zvládnou, když prošli náročnou přípravou v druhé třídě.

Jak to dopadlo nevím, neboť jsem přišla pozdě. Přinesla jsem s sebou chůdy a tak jsme zkoušeli "chůdit". Sice jsem si myslela, že to děti přes týden naučím, ale máme už jen zítřek, takže to asi nedáme Vůbec jsem si nemyslela, že tady bude na všechno tak příííšerně málo času. A to máme na zítřek naplánována trička, tak nám držte  palce, ať se povedou.

Neodpustím si....některé děti ještě nedostaly dopis ani pohled, nedočkavě na to čekají.